arbiters.assistenten HZO Drenthe

arbiters zaterdag/zondag  >  KNVB scheidsrechters van de COVS HZO Drenthe

Martin Arends >

Scheidsrechter
Olyphia 1 - Erica SC 1
19-04-2018
20:00
Veld
Scheidsrechter
FC M.A.R.L.E.N.E 2 - Leekster Eagles
20-04-2018
20:30
Zaal 
Scheidsrechter
Forward 1 - Peize 1
22-04-2018
14:30
Veld 

Edwin Assen >

Scheidsrechter
SVV'04 2 - Beilen 2
26-04-2018
19:00
Veld
Scheidsrechter
Titan 1 - Valther Boys 1
29-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
DSC'65 1 - Witteveense Boys'87 1
03-05-2018
19:15
Veld 

Mika Assen >

Scheidsrechter
SVBO JO19-1 - Valthermond JO19-1
21-04-2018
14:00
Veld 
Scheidsrechter
SJO HH'97 JO17-1 - Staphorst JO17-1
28-04-2018
10:30
Veld 

Albert Jan Benjamins >

Scheidsrechter
Broekster Boys 1 - CVVO 1
21-04-2018
14:30
Veld 
Scheidsrechter
Groen Geel 1 - Meppel FC 1
28-04-2018
15:15
Veld 

Jan Bijkerk >

Scheidsrechter
Erica'86 1 - WVV 1
21-04-2018
14:30
Veld

Albert Bosma >
xxx

 

Rick Boxem >

Scheidsrechter
Titan 1 - HOC 1
19-04-2018
18:45
Veld 
Scheidsrechter
Read Swart 1 - Blue Boys 1
29-04-2018
14:00
Veld

Robert Bruining > assistent scheidsrechter 

A-scheidsrechter
Excelsior'31 - csv Apeldoorn
21-04-2018
14:30
Veld
A-scheidsrechter
FC Twente - sc Heerenveen
24-04-2018
19:30
Veld 

Joop Brussen >

Scheidsrechter
Dalen 1 - SVV'04 1
19-04-2018
18:45
Veld 
Scheidsrechter
LEO (Loon) 1 - Wildervank 1
22-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
DIO Oosterwolde 1 - Akkrum 1
26-04-2018
19:00
Veld
Scheidsrechter
Musselkanaal 1 - Dalfsen 1
29-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Weiteveense Boys 1 - Protos 1
03-05-2018
19:15
Veld 

Daniël Dorgelo >

Assistent-scheidsr
PEC Zwolle - PSV
20-04-2018
19:30
Veld 
Scheidsrechter
Weiteveense Boys 1 - Sweel 1
22-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Sellingen 1 - Westerwolde 1
26-04-2018
19:30
Veld
Scheidsrechter
Smilde'94 1 - Wilper Boys De 1
29-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Zwartem. Boys 1 - Bargeres 1
03-05-2018
19:15
Veld 

Bertus Ebelties >

Scheidsrechter
Sweel 1 - ZZVV 3
20-04-2018
19:30
Zaal
Scheidsrechter
DZOH 3 - ZZVV 2
21-04-2018
14:30
Veld 
Scheidsrechter
Zandpol 2 - Emmen 2
30-04-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
DZOH 2 - ZZVV 3
07-05-2018
20:30
Zaal 
Scheidsrechter
Zandpol 4 - Weerdinge 1
23-04-2018
20:15
Zaal
Scheidsrechter
SETA 1 - NKVV 1
28-04-2018
14:30
Veld
Scheidsrechter
Zandpol 2 - Emmen 2
30-04-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
DZOH 2 - ZZVV 3
11-05-2018
21:30
Zaal 

 

Albert Frijlink >

Scheidsrechter
WVV JO15-1 - Zuidhorn JO15-1
21-04-2018
12:30
Veld
Scheidsrechter
Dalen 2 - WVV 2
22-04-2018
10:00
Veld
Scheidsrechter
FC Zuidlaren JO19-1 - SV Bedum JO19-2
28-04-2018
15:00
Veld
Scheidsrechter
ASVB 2 - Veendam 1894 2
29-04-2018
10:00
Veld

Danny de Haas >

Scheidsrechter
Diever-Wapse 1 - S.V. Hoogersmilde 1
22-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
DWZ 1 - WEO 1
26-04-2018
19:00
Veld 
Scheidsrechter
Zandpol 1 - De Treffer '16 1
29-04-2018
14:00
Veld 

Ab Jagersma >

Scheidsrechter
Erica'86 1 - Angelslo Sc 1
28-04-2018
14:30
Veld 

Theo Hein >

Scheidsrechter
Sweel 1 - Achilles 1894 1
21-04-2018
14:30
Veld
Scheidsrechter
Borger 1 - HS'88 1
24-04-2018
19:00
Veld 
Scheidsrechter
Wildervank 1 - Veendam 1894 1
28-04-2018
14:30
Veld 

Geert Kloppenburg >

Scheidsrechter
Emmen JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-1
21-04-2018
14:30
Veld 
Scheidsrechter
DZOH JO15-1 - Heerenveen JO15-1
28-04-2018
12:00
Veld 

Peter Lemmen >

Scheidsrechter
Siddeburen 1 - Actief 1
22-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Dwingeloo 1 - Oldemarkt FC 1
26-04-2018
20:00
Veld
Scheidsrechter
VKW 2 - Stadskanaal 2
29-04-2018
10:00
Veld 

Gradus Lippold >

Scheidsrechter
FC Klazienaveen JO15-1 - CVVO JO15-1
21-04-2018
11:30
Veld
Scheidsrechter
Rouveen SC JO15-1 - Gorredijk JO15-1
28-04-2018
10:30
Veld

Jeffrey Lubberts >

Scheidsrechter
Ruinen 1 - Pesse 1
22-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Bargeres 1 - WKE '16 1
26-04-2018
19:00
Veld 
Scheidsrechter
Wacker 1 - Steenwijk 1
29-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Schoonebeek 1 - EHS'85 1
03-05-2018
19:15
Veld
Assistent
Noordscheschut O21-1 - DZOH O21-1
07-05-2018
20:00
Veld

Kevin Moed >

Vierde official
PEC Zwolle - PSV
20-04-2018
19:30
Veld
Scheidsrechter
Griffioen De 1 - S.C. Stiens 1
21-04-2018
14:30
Veld
Scheidsrechter
Grootegast Fc. 1 - ONT 1
28-04-2018
15:00
Veld 

Rennie Moes >
xxx

 

Geert Nijboer >

Scheidsrechter
NWVV 1 - Achilles 1894 1
18-04-2018
18:45
Veld
Scheidsrechter
Aduard 2000 1 - Niekerk 1
21-04-2018
14:30
Veld
Scheidsrechter
Fit Boys 1 - Tonego 1
25-04-2018
20:00
Veld 

Douwe Pals >

Scheidsrechter
Zeemacht - Salaam
20-04-2018
21:00
Zaal 
Scheidsrechter
Hoogezand 1 - Stadspark 1
22-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Bergum 1 - GAVC 1
26-04-2018
19:00
Veld 

Albert Ros >
xxx

 

Henk Rotmensen >

Scheidsrechter
ONR 1 - Glimmen 1
21-04-2018
14:30
Veld 
Scheidsrechter
Onstwedder Boys 1 - Aduard 2000 1
28-04-2018
14:30
Veld 

Jens Rutgers >

Scheidsrechter
Noordscheschut JO19-1 - Stadskanaal JO19-1
18-04-2018
18:45
Veld
Scheidsrechter
Olde Veste'54 JO19-1 - ONS Sneek JO19-1
21-04-2018
14:30
Veld
Assistent
Assen FC 1 - FVC 1
22-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
KNVB N/O ONDER 14 - KNVB N/ ONDER 14
23-04-2018
18:30
Veld
Scheidsrechter
Borger 1 - FC Zuidlaren 1
28-04-2018
14:30
Veld
Assistent
Quick 1888 1 - Rigtersbleek 1
29-04-2018
14:00
Veld 

Pascal Sanders >

Scheidsrechter
VHK 1 - Creil 1
21-04-2018
14:30
Veld
Scheidsrechter
Be Fit 1 - Asser Boys 5
23-04-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
GEO 1 - OKVC 1
28-04-2018
14:30
Veld
Scheidsrechter
Be Fit 1 - Asser Boys 1
30-04-2018
20:00
Zaal 

Patrick Smit >

Scheidsrechter
Germanicus 2 - LSC 1890 2
29-04-2018
11:30
Veld

Richard Smit >

Scheidsrechter
Actief JO19-1 - Gorecht JO19-1
21-04-2018
14:15
Veld
Scheidsrechter
Emmen JO17-1 - Meppel FC JO17-1
28-04-2018
14:30
Veld 

Johan Sulmann >

Scheidsrechter
Stadskanaal 2 - Be Quick 1887 2
22-04-2018
11:15
Veld 
Scheidsrechter
Alteveer 1 - Harkstede 1
29-04-2018
14:00
Veld 

Martijn Tempel >

Assistent-(club)
Zuidhorn 1 - DZOH 1
21-04-2018
15:00
Veld
Scheidsrechter
Gomos 1 - DTD 1
22-04-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Jubbega 1 - Trinitas 1
26-04-2018
19:00
Veld
Scheidsrechter
Noordscheschut O21-1 - DZOH O21-1
07-05-2018
20:00
Veld
Assistent-(club)
DZOH 1 - Gramsbergen 1
12-05-2018
14:30
Veld
Assistent-(club)
FC Klazienaveen 1 - DZOH 1
19-05-2018
14:30
Veld
Assistent-(club)
DZOH 1 - Meppel FC 1
26-05-2018
14:30
Veld

Richard Vos >

Scheidsrechter
Ruinen 1 - Hoogeveen 5
24-04-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
Weerdinge 1 - Zandpol 4
30-04-2018
20:15
Zaal 
Scheidsrechter
Erica SC 1 - Zandpol 4
07-05-2018
21:30
Zaal
Scheidsrechter
Protos 2 - Hoogeveen 6
11-05-2018
19:00
Zaal 

xxx

Dennis v. d. Veen >

Scheidsrechter
Bargeres 1 - Schoonebeek 1
29-04-2018
14:00
Veld

Wubbo Warrink >

Scheidsrechter
Hoogeveen JO19-1 - Raptim JO19-1
21-04-2018
14:30
Veld 
Scheidsrechter
ST: Germ./CSVC JO17-1 - Weide De JO17-1
28-04-2018
14:30
Veld
Scheidsrechter
Dalen 2 - Noordster 2
03-05-2018
20:15
Veld
Scheidsrechter
REUZ VR1 - Drs. Vijfje VR3
07-05-2018
21:00
Zaal 

Erik Wieringa >

Scheidsrechter
SGV 1 - Middelstum 1
21-04-2018
14:30
Veld
Scheidsrechter
Mussel 1 - Damacota 1
24-04-2018
19:00
Veld 

Jans Weuring >
XXX

Herman Wesseling >
XXX

Bart Zinger >

Scheidsrechter
Smilde'94 2 - ACV 4
18-04-2018
21:00
Zaal 
Scheidsrechter
Vitesse'63 VR1 - S.C. Stiens VR1
21-04-2018
14:30
Veld
Scheidsrechter
EEC 1 - Buinerveen 1
22-04-2018
14:00
Veld 
Scheidsrechter
Emmen 3 - EHS'85 1
23-04-2018
21:55
Zaal 
Scheidsrechter
DZOH JO17-1 - Rohda R. JO17-1
28-04-2018
10:00
Veld 

Raymond Zuidema > Assistent Scheidsrechter

Assistent
Swift - Rijsoord
21-04-2018
14:30
Veld 
Assistent
Go Ahead Eagles 2 - FC Eindhoven 2
23-04-2018
18:30
Veld
Assistent
AZSV - DFS sv
28-04-2018
14:30
Veld

 

Zichtbaarheid groepsinhoud: 
Openbaar