Clubhuis de "Meerfluit".


Bezoekadres:
Ullevi 12,
7825 SE Emmen    
telefoon: 
0591-723 013


Ieder lid of donateur kan ons clubhuis huren of gebruiken. 
 
In overleg met clubhuiscoördinator; mail
 
Ook een vereniging die ruimte zoekt kan contact met ons opnemen. 

Ons clubhuis is gelegen op het sportcomplex Meerdijk, aan de wielerbaan achter de Oosttribune van het Univé-stadion. 
 
Bereikbaarheid van het sportcomplex Meerdijk, zie routekaart.  
 
Coördinatoren verzorgen alles in clubhuis, activiteiten, inkoop.met de Activiteits Commissie.
clubhuis “De Meerfluit “ 0591-723013 Email:
Coördinator Rennie Moes 06-06-23 13 39 17  
Activieteits Cie Jinkie Bruinewoud 06 – 23 86 62 66 jinkie.bruinewoud@hotmail.com
Acctiviteits Cie Petra Oost 06 – 27 48 40 18 petraoost63@gmail.com
       
Beheerders Sake Bralts 0591 – 62 37 34 sake@bralts.net
  Bert Deen 06 – 44 49 85 24 bert.deen65@gmail.com
  Geert Nijboer 06 – 53 96 44 60 motorrijder56@hotmail.nl
  Rennie Moes 06 – 23 13 39 17 moes.r@telfort.nl
  Bertus Ebelties 06 – 15 31 17 60 ahebelties@outlook.com
  Pascal Sanders 06 – 81 55 85 52 pascal_sanders@live.nl
  Kevin Moed 06 – 15 14 23 62 kevinmoed_1995@hotmail.com
  Ab Jagersma 06 - 27 86 73 47 abjagersma@ziggo.nl
  Wubbo Warring 06 - 55 33 54 97  wubbowarring@gmail.com

Email en gegevens: Coördinator

Rennie Moes > 06-27484018   Mail       

Kantine dienst tot  17 juni 2018      
Dinsdagavond training avond
Korfbal kaarten wordt verzorgd door Sake Bralts.  

Sake bralts

21 t/m 27 mei

 

geen activiteiten

 

Pascal Sanders

28 t/m 03 juni

 01 juni

kaarten HZO Drenthe

19:30 uur

Kevin Moed

04 t/m 10 juni

 

geen activiteiten

 

Beheerders

11 t/m 17 juni

16 juni

seizoen afsluiting

Barbecue

 

 

zanger:

Chris de Roo

 


 

 

Groepen: 
Zichtbaarheid groepsinhoud: 
Openbaar
Bestand: